על החברה

"מיחשוב רפואי" הוא בית תוכנה המתמחה החל משנת 1986 בפיתוח ושיווק פתרונות טכנולוגיים לתחום הרפואה והטיפול.
הוא גם הגוף שפיתח את תוכנת הDOCTOR תוכנה המספקת כלים אפקטיביים ופתרונות ניהול מתקדמים ,לאלפי רופאים פרטיים, מרכזים רפואיים, בתי חולים, קופות חולים ועוד. החברה מתאפיינת בשירות בסטנדרטים גבוהים, בחדשנות מתמדת. החברה ממוקמת כיום בפארק המדע ברחובות ומונה עשרות עובדים הנחלקים לצוותים מקצועיים באגפי תמיכה ,שירות, פיתוח שיווק ומכירות.
חברת "מיחשוב רפואי" הינה החברה המובילה בתחומה וזאת בזכות המשאבים הרבים שהחברה משקיעה כל העת ,על מנת לתת את המוצר והשירות הטוב ביותר ללקוחותיה.
קהל יעד- החברה פונה לציבור משתמשים רחב הכולל מומחים מכל מגזרי הרפואה בארץ ובעולם: רפואת שיניים ,רפואה כללית ,קוסמטיקה,אסתטיקה ,רפואה פלסטית ,הסרת שיער ,פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, פיזיותרפיה, גניקולוגיה, עיניים, מרכזי קשב וריכוז, רפואה משלימה, אורתופדיה, תזונה ומעקב הרזיה, מכוני רנטגן ,בתי ספר לרופאה ועוד..
תועלת הלקוח-חברת מיחשוב רפואי עונה לקהל לקוחותיה על כלל הצרכים הקשורים לניהול אפקטיבי של המרפאה באמצעות תוכנת הDOCTOR- ושלל פיתוחים משלימים. כלל הכלים האפקטיביים לניהול שפותחו במהלך השנים עוזרים לקהל הרחב של לקוחות החברה להוביל את העסק שלהם להצלחה!
וזאת באמצעות מתן שירות ותמיכה רחב הכולל ליווי והדרכה ,שמספק מענה לכל שאלה ומעמיק את הקשר עם הלקוחות.

על התוכנה

תוכנת ה DOCTOR הינה תוכנת ה-"דגל" של חברת מיחשוב רפואי והיא הביטוי לניסיון הרב אשר צברה החברה בכל שנותיה הרבות.
תוכנת הDOCTOR היא מערכת הכוללת תוכנת ניהול וכלים ממוחשבים אפקטיביים לניהול מושלם של הסביבה הרפואית.
המערכת מספקת סביבה אפקטיבית לניהול תיק מטופל,החל מזימון תור ביומן פגישות חכם, פרטים דמוגרפים ,כתיבת תכניות טיפול ,הצעות מחיר, תיעוד ממוחשב ומלא של התיק הרפואי, ועד הפקת חשבוניות ודו"חות חודשיים לרוה"ח ועוד..
לDOCTOR מעל לכ- 100,000 משתמשים ברחבי הארץ המורכבים ממרפאות וקליניקות מכל -תחומי הרפואה הפרטית והמוסדית.
משאבים עצומים הושקעו בתוכנה לאורך השנים, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר של חברת Microsoft, והתאמתה להפעלה בשילוב הטכנולוגיות המשוכללות המוצעות כיום למחשוב המרפאות והמרכזים הרפואיים.

חזון החברה

לעמוד בקידמת הטכנולוגיה בתחום הניהול הרפואי תוך השקעה מתמדת של משאבים עצומים בפיתוחה וקידומה של תוכנת ה-DOCTOR וכן של כל מוצריה המשלימים של החברה, תוך שמירה על רמת שירות ותמיכה בסטנדרטיים בינלאומיים,חדשנות מתמדת, אפיון צרכים מעמיק, ידידותיות וקלות הפעלה.

DOCTOR מאושרת ומומלצת לרופאים ע"י רשויות המס בישראל ורואי החשבון.